Content section

Акція! Італійська віза 99 ЄВРО

 

information_items_22474 (1)ватиканz_a4c46016

Італія

Італія — країна смачної піци, пасти, оливок і сонячного настрою. Вона має багату історію, але інтерес до неї не вщухає навіть у наш час. Нема в світі країни, більш пристосованої для відмінного відпочинку, яскравих вражень, повного релаксу і невтримних веселощів, ніж Італія. Такої щільності архітектурних шедеврів, найбагатших музеїв, величних краєвидів, гастрономічних делікатесів і дивовижних видовищ ви не знайдете більше ніде на планеті.

 

Цікаво знати, що:

  • 60% світової культурної спадщини знаходиться саме в Італії
  • форму італійським поліцейським шиє Prada
  • щорічно в тури по Італії відправляються понад 40 мільйонів іноземців
  • незважаючи на те, що Італія на чолі з Міланом є флагманом світової моди, 80% країни – це гірська місцевість

Можна нескінченно довго розповідати подібні факти, якими славиться ця країна, але, звичайно ж, відвідування Італії неодмінно перевершить всі ваші очікування.

Наша вам порада: якщо ви ще не були в Італії – не роздумуйте довго, ця країна здатна вдовольнити усі ваші бажання та перевершити найбільш сміливі очікування.

Перелік документів для оформлення візи:

1. Закордонний паспорт

2. 2 (дві) кольорові фотографії

3. Довідка з місця роботи

4. Фінансові гарантії. Копія платіжної пластикової картки типу VISA, MASTER CARD з підписом клієнта і терміном дії картки (Важливо: оригінал банківської картки з залишком на рахунку потрібно мати при собі в момент здачі біометрії у візовому центрі) + Банківська довідка про залишок на картці (суму бажано вказувати у валютному еквіваленті) + чек з банкомату з залишком на карточці.

5. Копія свідоцтва про шлюб (розлучення)

6. Копія сторінок внутрішнього паспорта

 

Ми професійно готуємо повний пакет документів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии закрыты.